<nobr id="fdb5z"><delect id="fdb5z"><mark id="fdb5z"></mark></delect></nobr>
<nobr id="fdb5z"><thead id="fdb5z"></thead></nobr>
<b id="fdb5z"><delect id="fdb5z"></delect></b>
<menuitem id="fdb5z"></menuitem>
Lajme
VR

Specifikimet q? duhen ndjekur p?r nd?rtimin e kryq?zuar t? mureve t? perdes s? aluminit | HLCALUMINIUMKurpanele t? p?rb?ra aluminip?rdoren n? nd?rtimin e mureve t? perdes, 

ato shpesh kryq?zohen me nd?rtime t? tjera n? t? nj?jt?n koh?, 

dhe ?far? normash duhet t? ndiqen n? nd?rtimin e kryq?zuar?

P?r shkak se muri i perdes ?sht? nj? operacion i that?, e gjith? ?imentoja, 

g?lqereja dhe lla?i i konstruksionit civil dhe dekorimit duhet t? mbahen larg materialit t? murit t? perdes, 

nd?rsa operacioni duhet t? marr? masa mbrojt?se izoluese. 

Korniza e murit t? perdes ?sht? nd?rtuar pasi t? jet? p?rfunduar trupi kryesor i fasad?s n? m?nyr? q? materiali i korniz?s t? mos kontaminohet, 

por lidhjet nd?rmjet korniz?s dhe trupit kryesor duhet t? nd?rtohen para muratur?s. 

Pra, nd?rtimi i murit t? perdes duhet t? matet, vendoset, pozicionohet dhe k?shtu me radh? menj?her? pas kantierit, 

dhe n? pjes?n e trupit t? murit t? muratur?s civile p?r t? instaluar fillimisht p?rshtat?sin, 

pasi t? p?rfundoj? muratura civile, mund t? kryeni instalimin e korniz?s.
Shumica e materialeve t? murit t? perdes s? aluminit maten nga vendi, 

pastaj p?rpunohet n? fabrik?n e p?rpunimit profesional dhe transportohet n? vendin e instalimit, 

siti duhet t? krijoj? nj? rezerv? t? p?rkohshme magazine p?r t? instaluar produkte gjys?m t? gatshme, 

dhe ngriti nj? magazin? t? dedikuar menaxhimi.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i nd?rmarrjes
  --
 • Punonj?sit e p?rgjithsh?m
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klient?t e bashk?punuar
  --
Chat with Us

D?rgoni k?rkes?n tuaj

Zgjidhni nj? gjuh? tjet?r
English English ??????? ??????? Deutsch Deutsch Espa?ol Espa?ol fran?ais fran?ais italiano italiano 日本語 日本語 ??? ??? Português Português русский русский 簡體中文 簡體中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans ???? ???? Az?rbaycan Az?rbaycan Беларуская Беларуская български български ????? ????? Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu ?e?tina ?e?tina Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικ? Ελληνικ? Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara ????? ????? Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ??????? ??????? Hausa Hausa ōlelo Hawai?i ōlelo Hawai?i ?????? ?????? Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar ??????? ??????? bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo íslenska íslenska ??????? ??????? Basa Jawa Basa Jawa ???????? ???????? ?аза? Т?л? ?аза? Т?л? ????? ????? ????? ????? Kurd? (Kurmanc?) Kurd? (Kurmanc?) Кыргызча Кыргызча Latin Latin L?tzebuergesch L?tzebuergesch ??? ??? lietuvi? lietuvi? latvie?u valoda? latvie?u valoda? Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски ?????? ?????? Монгол Монгол ????? ????? Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ??? ??? ?????? ?????? Nederlands Nederlands norsk norsk Chiche?a Chiche?a ?????? ?????? Polski Polski ???? ???? Roman? Roman? ???? ???? ????? ????? Sloven?ina Sloven?ina Sloven??ina Sloven??ina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili ????? ????? ?????? ?????? Точики Точики ??????? ??????? Pilipino Pilipino Türk?e Türk?e Укра?нська Укра?нська ???? ???? O'zbek O'zbek Ti?ng Vi?t Ti?ng Vi?t Xhosa Xhosa ????? ????? èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
D?rgoni k?rkes?n tuaj
国产一精品一aV一免费t,久久aⅴ无码一区二区三区,日韩 少妇 无码 有码 自拍_午夜