<nobr id="fdb5z"><delect id="fdb5z"><mark id="fdb5z"></mark></delect></nobr>
<nobr id="fdb5z"><thead id="fdb5z"></thead></nobr>
<b id="fdb5z"><delect id="fdb5z"></delect></b>
<menuitem id="fdb5z"></menuitem>
VR

Paneli i p?rb?r? nga nano alumini ose Pvdf panel kompozit alumini p?rdoret mir? p?r projekte t? shkall?s s? lart? p?r shkak t? karakteristikave t? mira t? vet?pastrimit. Veshja e sip?rfaqes s? Nano oseFlet? PVDF ACP ?sht? shtres? PVDF dhe m? pas shton nj? shtres? vet?-pastruese n? sip?rfaqen e veshjes PVDF, dhe k?t? lloj paneli ne e quajm? gjithashtuPaneli i p?rb?r? prej alumini me veshje PVDF. Shtresa e vet?-pastrimit mund t? parandaloj? ndot?sin si? ?sht? shtresa e hirit dhe t? dekompozoj? ndot?sin n? aj?r p?r t? arritur efektin e vet?pastrimit. Karakteristikat e tij t? rezistenc?s ndaj njollave, vet?-pastrimit, rezistenc?s ndaj acideve dhe rezistenc?s ndaj motit t? nano jan? superiore ndaj PVDF ACP t? zakonsh?m. Panelet e p?rb?ra prej alumini PVDF kan? nj? gam? t? gjer? p?rdorimi. Meqen?se panelet e p?rb?r? prej alumini me veshje PVDF vijn? n? trash?si t? ndryshme, zakonisht jan? t? sigurta p?r klim?n dhe kan? veti t? shk?lqyera mekanike,Veshje alumini PVDF n? dit?t e sotme ?sht? ideale p?r t? nd?rtuar jasht?.

Chat with Us

D?rgoni k?rkes?n tuaj

Zgjidhni nj? gjuh? tjet?r
English English ??????? ??????? Deutsch Deutsch Espa?ol Espa?ol fran?ais fran?ais italiano italiano 日本語 日本語 ??? ??? Português Português русский русский 簡體中文 簡體中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans ???? ???? Az?rbaycan Az?rbaycan Беларуская Беларуская български български ????? ????? Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu ?e?tina ?e?tina Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικ? Ελληνικ? Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara ????? ????? Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ??????? ??????? Hausa Hausa ōlelo Hawai?i ōlelo Hawai?i ?????? ?????? Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar ??????? ??????? bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo íslenska íslenska ??????? ??????? Basa Jawa Basa Jawa ???????? ???????? ?аза? Т?л? ?аза? Т?л? ????? ????? ????? ????? Kurd? (Kurmanc?) Kurd? (Kurmanc?) Кыргызча Кыргызча Latin Latin L?tzebuergesch L?tzebuergesch ??? ??? lietuvi? lietuvi? latvie?u valoda? latvie?u valoda? Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски ?????? ?????? Монгол Монгол ????? ????? Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ??? ??? ?????? ?????? Nederlands Nederlands norsk norsk Chiche?a Chiche?a ?????? ?????? Polski Polski ???? ???? Roman? Roman? ???? ???? ????? ????? Sloven?ina Sloven?ina Sloven??ina Sloven??ina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili ????? ????? ?????? ?????? Точики Точики ??????? ??????? Pilipino Pilipino Türk?e Türk?e Укра?нська Укра?нська ???? ???? O'zbek O'zbek Ti?ng Vi?t Ti?ng Vi?t Xhosa Xhosa ????? ????? èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
国产一精品一aV一免费t,久久aⅴ无码一区二区三区,日韩 少妇 无码 有码 自拍_午夜